Leczenie protetyczne


Protetyka stomatologiczna to dziedzina, która ciągle się rozwija, dlatego dziś mamy ogromny wybór dostępnych rozwiązań.  Podczas wyboru odpowiedniego leczenia lekarz dentysta bierze pod uwagę nasz zgryz, wiek, stan jamy ustnej, ilość brakujących zębów, nasze nawyki, a także oczekiwania oraz możliwości finansowe.

Leczenie protetyczne

 

Jesteśmy przekonani, że normalne, codzienne życie to ogromny komfort, który warto doceniać i celebrować każdego dnia. Zwykłe sytuacje nie muszą powodować stresu lub krępacji, a te uczucia często towarzyszą osobom o niepełnym uzębieniu. Świadomość, że braki są widoczne, skutkuje obniżoną samooceną i nieśmiałością, a czasem nawet wycofaniem z życia towarzyskiego. Wszystkiemu winne jest błędne przekonanie, że protezy noszą wyłącznie ludzie starsi lub zaniedbani. Tymczasem… 

 

Protezy to codzienność !

 

Choć osobie, która stoi przed wyborem protezy może się wydawać, że jest w tej sytuacji odosobniona, to statystyki zaskakują – aż 9 milionów Polaków (czyli co czwarta osoba) – ma niepełne uzębienie i korzysta z protez. Tak duża skala uświadamia, że często mamy kontakt z ludźmi noszącymi protezy i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nowoczesne technologie pozwalają na tak precyzyjne wykonanie protez, że wyglądają identycznie jak naturalne zęby – ta informacja powinna uspokoić osoby, które obawiają się, że ich problem będzie widoczny.

 

Więcej informacji

 

Nasi dentyści wykonują różnorodne rodzaje protez, zarówno dla osób bezzębnych, jak i osób z częściowym brakiem uzębienia. Podczas wizyty w gabinecie dentysta doradza, który rodzaj protezy będzie odpowiedni: wiemy, że indywidualny dobór metody do pacjenta odgrywa ogromną rolę. Wpływa pozytywnie na komfort użytkowania oraz żucia (wreszcie możliwe jest jedzenie wszystkiego, na co masz ochotę!), a także poprawia samoocenę i podnosi pewność siebie. Nasi pacjenci podkreślają, że komfort, który zyskali dzięki używaniu protez, jest nieoceniony. Czujemy dumę, że możemy pomagać w odzyskaniu radości z codziennego życia.

Konsultacja


Jeśli chcesz dowiedziec się więcej na ten temat - zapraszamy na konsultację.

Nasi lekarze to profesjonaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Można do nas zadzwonić codziennie od 08:00 do 19:00

W każdą trzecią sobotę pracujemy od 09:00 do 13:00