Stomatologia estetyczna


Stomatologia estetyczna to specjalistyczna grupa procedur i zabiegów dentystycznych, które mają za zadanie poprawić wygląd zębów, estetykę uśmiechu. Jest to między innymi: wybielanie zębów, korygowanie kształtu i ustawienia zęba, jak również uzupełnienie braków w uzębieniu za pomocą koron i implantów, czy matriałów "premium" o najwyższej estetyce i właściwościach mechanicznych.

Stomatologia estetyczna

 

Z idealnym uśmiechem nie trzeba się urodzić – można go stworzyć! Dziś stomatologia estetyczna jest równie powszechna jak zdjęcia rentgenowskie czy wypałnianie ubytków w zębach. Podczas gdy wielu pacjentów poddaje się estetycznym zabiegom stomatologicznym w celu poprawy wyglądu swoich zębów, wiele z tych zabiegów przynosi także korzyści zdrowotne, w tym prawidłowe ustawienie zębów i niższe ryzyko infekcji.

 

Czym jest stomatologia estetyczna?

 

Nasi dentyści dysponują wiedzą i nowoczesnym sprzętem, co sprawia, że mogą przywrócić pełen blasku uśmiech na wiele sposobów. W zależności od potrzeb wykonujemy różnorodne zabiegi, które dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta – po to, żeby pomóc mu osiągnąć wymarzony efekt i kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej. Oferujemy:

 

  • zamykanie tzw. diastemy lub stemy,
  • wybielanie zębów różnymi metodami; wybielanie pojedynczych, martwych zębów po leczeniu kanałowym,
  • korektę kształtu zęba (tzw. rekonturing),
  • licówki estetyczne,
  • korony i mosty porcelanowe,
  • kosmetyczne wypełnienia i wymienianie wypełnień na bardziej estetyczne,

 

  • uzupełnianie braków zębowych.

 

Więcej informacji

 

Korekta może więc dotyczyć koloru i kształtu zębów oraz całego zgryzu. Jeśli nie jesteś pewien, które zabiegi byłyby właściwe dla Ciebie, na podstawie wywiadu pomożemy podjąć decyzję. Jesteśmy uzbrojeni w argumenty… po same zęby. :) Przyjdź i sprawdź, a z pewnością zyskasz pewność siebie i podniesiesz swoją samoocenę dzięki pięknemu, zadbanemu uśmiechowi.

Konsultacja


Jeśli chcesz dowiedziec się więcej na ten temat - zapraszamy na konsultację.

Nasi lekarze to profesjonaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Można do nas zadzwonić codziennie od 08:00 do 19:00

W każdą trzecią sobotę pracujemy od 09:00 do 13:00