Estetyczne odbudowy


Profesjonalne kliniki i gabinety używają materiałów, które idealnie oddają kształt i kolor zębów naturalnych. Nawet najtrudniejsze przypadki ukruszonych, przebarwionych, czy złamanych zębów mogą być bez przeszkód leczone, by przywrócić naturalny, piękny uśmiech.

Odbudowy zachowawcze

 

Wypełnienie o wyższych walorach estetycznych lub mechanicznych to droższe materiały podkład i wypełnienia ale także znacznie więcej poświęconego czasu na dostosowanie wybranej techniki do warunków pacjenta. Efekty takiej pracy sa dla pacjentów imponujące, wręcz niewiarygodne, bo naturalne.

 

Kiedy warto wybrać lepsze wateriały?

 

Materiał Estelite Asteria został opracowany po to, aby w 2 etapach nakładania warstw móc uzyskać doskonałe wyniki estetyczne. Dzięki doskonałym właściwościom integracji optycznej mas Body można wykonać węższe zukośnienie krawędzi zgodnie z najnowszymi trendami technicznymi. Kolory mas Body A1-A4 przeznaczone są do większości zębów własnych. Masa Body dostępna jest także w innych kolorach; masa BL przeznaczona jest do zębów wybielanych o wysokiej wartości koloru, a masa B3B przeznaczona jest do zębów żółtych.

 

Kolory szkliwa będące imitacją szkliwa naturalnego posiadają podobny stopień przezierności. Masa Ne stosowana jest pierwotnie w obszarze przednim, OcE w odcinku zębów bocznych. Trzy dodatkowe kolory szkliwa ( kolory zastępcze do Ne) mogą być stosowane w następujący obszarach: masa TE przeznaczona jest do mocno przeziernych zębów przednich, WE do białego szkliwa, a YE dla przebarwionego szkliwa w kolorze pomarańczowym.

 

Odbudowy protetyczne

 

Oferujemy prace protetyczne z obecnie najbardziej zaawansowanego na rynku materiału do odbudowy pełnoceramicznej zębów, koron i mostów. CYRKON PRETTAU® to biozgodny oraz estetyczny, doskonale imitujący strukturę zęba materiał stworzony w technologii wielowarstwowej. Supergładki, nie powoduje abrazji. Bezpieczny, dający niezakłócony obraz podczas badania rezonansem magnetycznym.

Konsultacja


Jeśli chcesz dowiedziec się więcej na ten temat - zapraszamy na konsultację.

Nasi lekarze to profesjonaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Można do nas zadzwonić codziennie od 08:00 do 19:00

W każdą trzecią sobotę pracujemy od 09:00 do 13:00